Διαθέσιμες επιλογές καλωδίων PE/PU/PTFE Διαβιβαστής επιπέδου υγρού για διάφορα περιβάλλοντα δοκιμής Αισθητήρας πίεσης
Product Details
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | BH93420-I | Υλικό Στέγασης: | 304S.S. ή 316L S.S. |
|---|---|---|---|
| Εξουσία: | (12-32VDC) 24VDC / (3.0-6.5Vdc) 5VDC | Παραγωγή: | 4-20mA /0,5-4,5VDC και ούτω καθεξής |
| Υλικό διάφραγμα: | 316L Σίδηρος ακαμψίας | Σχεδιασμός δομής: | Αισθητήρας επιπέδου τύπου εισόδου |
| Εύρος πίεσης: | 0-1m-200 mH2O | Τύπος οθόνης: | Προβλήματα σύνδεσης καλωδίων |
| Βαθμός ακρίβειας: | 0,5% | Αξιολόγηση IP: | IP68 |
| Επισημαίνω |
Αισθητήρας μεταφοράς επιπέδου υγρού,Μεταδότης υγρού επιπέδου καλωδίου PE,Μεταδότης υγρού επιπέδου καλωδίου PTFE |
||
Product Description
Επιλογές καλωδίων PE/PU/PTFE Διαθέσιμος Πομπός Στάθμης Υγρού για Διάφορα Περιβάλλοντα Δοκιμών Αισθητήρας
Εισαγωγή υγρού πομπού στάθμης:

Χαρακτηριστικά Προϊόντος του πομπού στάθμης υγρού:
1. Πλήρες περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα, κατάλληλο για διάφορα περιβάλλοντα δοκιμών.
2. Μέτρηση ανιχνευτή τύπου εμβάπτισης, εύκολη εγκατάσταση.
3. Διάφορες επιλογές σήματος εξόδου.
4. Σήμανση αντιεκρηκτικού: ExiaIICT6.
5. Υψηλός βαθμός προστασίας: IP68.
6. Καλώδιο PE ή PU ή PTFE.
Εφαρμογές του πομπού στάθμης υγρού:
1. Μη διαβρωτικό υγρό συμβατό με 316LSS
2. Παρακολούθηση των επιπέδων νερού σε διάφορες εφαρμογές όπως λύματα, βιομηχανικό και δημοτικό νερό, δεξαμενές, πηγάδια, ποτάμια, θαλασσινό νερό, λίμνες κ.λπ.
3. Μέτρηση της στάθμης καυσίμου ντίζελ και δεξαμενής.
| Παράμετροι απόδοσης του πομπού στάθμης νερού | |
| Εύρος μέτρησης | 0~10m…400m H2O |
| Τύπος πίεσης | Πίεση μετρητή, Απόλυτη πίεση, Σφραγισμένη πίεση |
| Υπερφόρτωση | ≤ 2X ονομαστικό εύρος |
| Ακρίβεια @ 25ºC | ±0,25% (Τυπ.) ±0,5% (Μέγ.) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,03% (Τυπ.) ±0,05%FS (Μέγ.) |
| Υστέρηση | ±0,03% (Τυπ.) ±0,05%FS (Μέγ.) |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα | ±0,2%F.S/έτος (Μέγ.) |
| Μηδενική Θερμοκρασιακή μετατόπιση | ±0,01%FS/ºC(>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Θερμοκρασιακή μετατόπιση εύρους | ±0,01%FS/ºC(>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Θερμοκρασία αντιστάθμισης | 0-50ºC (0-1m. 0-2m ); 0-70ºC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~80ºC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30~100ºC |
| Δόνηση | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Υλικό περιβλήματος | 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό διαφράγματος | 316L Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Αντίσταση μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Βαθμός αντιεκρηκτικότητας | ExiaIICT6 |
| Βαθμός προστασίας | IP67, IP68 |
| Σφράγιση δακτυλίου O | Φθοριοκαουτσούκ |
| Βάρος | ~0,3Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό καλωδίου | Πολυαιθυλένιο, Πολυουρεθάνη |
| Σήμα εξόδου | Τάση τροφοδοσίας | Τύπος εξόδου |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 καλώδια |
| 0~10/20mA | 3 καλώδιο |
|
| 0/1~5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0,5~4,5V | 5VDC | |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας RS485 |




| Συμβουλές παραγγελίας |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
- 1. Κατά την επιλογή ενός προϊόντος, βεβαιωθείτε ότι το υπό δοκιμή μέσο είναι συμβατό με το τμήμα επαφής του προϊόντος.
- 2. Κατά την υποβολή μιας παραγγελίας, σημειώστε ότι τα αντιεκρηκτικά προϊόντα δεν περιλαμβάνουν ψηφιακή οθόνη.
- 3. Κατά την παραγγελία ενός πομπού με κεφαλή οθόνης LCD ή LED, η παροχή ρεύματος του πομπού δεν πρέπει να είναι μικρότερη από 20VDC.
- 4. Για να διασφαλιστεί η αξιόπιστη λειτουργία του προϊόντος, συνιστάται στους χρήστες να εγκαταστήσουν συσκευές προστασίας από κεραυνούς στον ιστότοπο και να διασφαλίσουν ότι το προϊόν και η παροχή ρεύματος είναι αξιόπιστα γειωμένα.
- 5. Οι δακτύλιοι στεγανοποίησης από φθοριοκαουτσούκ έχουν ονομαστική θερμοκρασία λειτουργίας - 20 ℃ ~ 250 ℃. Όταν οι θερμοκρασίες λειτουργίας πέφτουν κάτω από -20 ° C, θα πρέπει να επιλέγονται δακτύλιοι στεγανοποίησης τύπου O EPDM.
- 6. Το καλώδιο δεν συνοδεύεται από προεπιλεγμένο καλώδιο. Εάν χρειάζεστε καλώδιο, υπάρχουν τρία υλικά για να διαλέξετε. Εάν δεν δοθούν συγκεκριμένες οδηγίες, θα χρησιμοποιηθούν προεπιλεγμένα υλικά καλωδίων πολυαιθυλενίου. Εάν απαιτούνται διαφορετικά υλικά καλωδίων, παρακαλούμε να το αναφέρετε στη φόρμα παραγγελίας σας.
- 7. Σε περίπτωση ειδικών απαιτήσεων όπως έντονη δόνηση, στιγμιαία πρόσκρουση, ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές ή ραδιοσυχνότητες παρεμβολές, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε και να το αναφέρετε στην παραγγελία σας.
| Οδηγός Παραγγελίας | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BH93420 | Κωδικός | Διάρθρωση περιγράμματος | ||||||
| I | Πομπός πίεσης | |||||||
| Εύρος μέτρησης | 0~10m…400m H2O | |||||||
| Κωδικός | Τροφοδοσία | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Άλλο | |||||||
| Κωδικός | Σήμα εξόδου | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0,5~4,5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 | |||||
| Κωδικός | Τύπος πίεσης | |||||||
| G | Πίεση μετρητή | |||||||
| A | Απόλυτη πίεση | |||||||
| S | Σφραγισμένη πίεση αναφοράς | |||||||
| Κωδικός | Υλικό | |||||||
| 01 | 304 Ανοξείδωτος χάλυβας | |||||||
| 02 | 316L Ανοξείδωτος χάλυβας | |||||||
| Κωδικός | Υλικό καλωδίου | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||
Συχνές ερωτήσεις:
1. Ε: Ποια είναι τα χαρακτηριστικά των πομπών αισθητήρων πίεσης;
A: Οι πομποί αισθητήρων πίεσης μας χαρακτηρίζονται από υψηλή ακρίβεια, ανθεκτικότητα και εξαιρετική απόδοση, με την επιλογή προσαρμογής.
2. Ε: Μπορώ να προσαρμόσω ειδικές προδιαγραφές;
A: Ναι, οι μηχανικοί μας μπορούν να προσαρμόσουν προϊόντα για να καλύψουν συγκεκριμένες ανάγκες μέσω των υπηρεσιών OEM και ODM.
3. Ε: Ποια είναι η παραγωγική σας ικανότητα;
A: Οι εγκαταστάσεις κατασκευής μας έχουν την ικανότητα να παράγουν έως και 30.000 πομπούς αισθητήρων πίεσης ανά μήνα, διασφαλίζοντας ότι μπορούμε να εκπληρώσουμε παραγγελίες μεγάλης κλίμακας. Ωστόσο, συνιστάται να επικοινωνήσετε εκ των προτέρων με την ομάδα πωλήσεων για ομαλή παραγωγή και προγραμματισμό παράδοσης.
4. Ε: Ποια είναι η τυπική περίοδος παράδοσης;
A: Τα τυπικά μοντέλα έχουν συνήθως περίοδο παράδοσης 5~8 εργάσιμων ημερών, ενώ τα προσαρμοσμένα προϊόντα ενδέχεται να διαφέρουν.
5. Ε: Πώς τιμολογούνται τα προϊόντα; Υπάρχουν εκπτώσεις;
A: Προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές με εκπτώσεις διαθέσιμες για μαζικές παραγγελίες ή μακροχρόνιες συνεργασίες.
6. Ε: Ποια είναι η εγγύηση των προϊόντων σας; Και εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
A: Τα προϊόντα μας συνοδεύονται από εγγύηση 24 μηνών από την ημερομηνία αποστολής και η εξυπηρέτηση μετά την πώληση διασφαλίζει άμεσες απαντήσεις εντός 24 ωρών, μαζί με υποστήριξη απομακρυσμένων οδηγιών μέσω δικτύου PC.
| Γραμμή συσκευασίας |


Product Highlights
Επιλογές καλωδίων PE/PU/PTFE Διαθέσιμος Πομπός Στάθμης Υγρού για Διάφορα Περιβάλλοντα Δοκιμών Αισθητήρας BH93420 I Υποβρύχιος πομπός στάθμης υγρού Εισαγωγή υγρού πομπού στάθμης: Ο πομπός στάθμης λαδιού νερού BH93420 - I διαθέτει στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα και συμπαγή, ενιαίο σχεδιασμό σ...
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.