Πομπούς Διαφορικής Πίεσης BP93420DII Για Μέτρηση Αγωγών Αερίου Και Υγρών Αισθητήρας Διαφορικής Πίεσης
Product Details
| Μοντέλο: | BP93420D-II | Σειρά: | 0-10KPA ~ 2MPA |
|---|---|---|---|
| Εξουσία: | 24VDC (12-32VDC) 5VDC (3-6.5VDC) | Παραγωγή: | 4-20mA RS485 0,2-2,2Vdc |
| υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι | Νήμα: | Γ1/4 Άντρας και θηλυκό |
| Τύπος πίεσης: | Πομπός διαφορικής πίεσης | Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
| Δοκιμαστικό μέσο: | Αεροπετρέλαιο νερό | Συνδετήρας: | Μεγάλος |
| Επισημαίνω |
Δοκιμαστική συσκευή για τη μεταφορά πίεσης,Μεταδότης διαφορικής πίεσης υγρών αγωγών,Μεταδότης διαφορικής πίεσης για αγωγούς αερίου |
||
Product Description
BP93420DII Διαφορετικός πομπός πίεσης για τη μέτρηση αγωγών αερίου και υγρών
BP93420DIIDδιαφορετικόΠανασφάλειαΜεταδότης
Εισαγωγή μεταδότης διαφορικής πίεσης:
BP93420DII μεταδότης διαφορικής πίεσης χρησιμοποιεί διάχυτο πυριτικό πιεζοανταποκλιματικό αισθητήρα.,και να ενισχύσει το τυποποιημένο σήμα που απαιτείται από τον πελάτη και να αυξήσει την εμφάνιση πεδίου.Χρησιμοποιείται ευρέως στη μέτρηση της διαφοράς πίεσης διαφόρων αερίων και υγρών σε αγωγούς πετρελαίουΕιδικότερα, οι βιομηχανίες χημικής, ηλεκτρικής ενέργειας, υδρολογίας και άλλες.
Χαρακτηριστικά του προϊόντοςτου μεταδότη διαφορικής πίεσης:
1Ο μετασχηματιστής υιοθετεί το σχεδιασμό δομής από ανοξείδωτο χάλυβα, συμπαγή δομή, βολική εγκατάσταση.
2Μετά από αυστηρή αντιστάθμιση θερμοκρασίας και έλεγχο γήρανσης, για να εξασφαλιστεί σταθερή και αξιόπιστη απόδοση.
3Η ηλεκτρική διεπαφή μπορεί να είναι εξωτερική ή άμεσα συνδεδεμένη.
| Παραμέτρους απόδοσηςτου μεταδότη διαφορικής πίεσης: | |
| Πεδίο μέτρησης | 0-10KPa......~2MPa |
| Τύπος πίεσης | Διαφορετική Πίεση |
| Μονόπλευρη υπερφόρτωση | ≤3 φορές το ονομαστικό εύρος |
| Στατική πίεση | Η ελάχιστη τιμή μεταξύ 5 φορές το ονομαστικό εύρος ή 7 MPa |
| Ακριβότητα @ 25°C | ±0,25% (τυπικό) ±0,5% (μέγιστο) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Υστερέση | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα | ± 0,5% F.S./έτος ((≤ 200KPa) ± 0,2% F.S./έτος ((> 200KPa) |
| Αλλαγή θερμοκρασίας μηδέν | ±0,01%FS/°C ((> 100KPa), ±0,02%FS/°C (≤ 100Kpa) |
| Τεχνολογική μετατόπιση | ±0,01%FS/°C ((> 100KPa), ±0,02%FS/°C (≤ 100Kpa) |
| Θέρμανση αντιστάθμισης | 0-50°C ((0-10KPa, 0-20KPa), 0-70°C,-10-70°C |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C~80°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C~100°C |
| Δονήσεις | 10g,55Hz ∙ 2kHz |
| Υλικό στέγασης | 304, 316L |
| Υλικό διαφράγματος | 316L |
| Αντίσταση μόνωσης | 100MΩ 100VDC |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη | Εσωτερικά ασφαλής και ανθεκτικός σε έκρηξη |
| Αξιολόγηση προστασίας | IP65 |
| Βάρος | ~ 0,45 kg |
| Σήμα εξόδου | Πρόσθετη τάση | Τύπος εξόδου |
|---|---|---|
| 4·20mA | 1230VDC | 2/3/4 καλώδιο |
| 010/20mA |
3 καλώδια |
|
| 0/1 ∆5V | ||
| 0.5·4.5V | 5VDC |





| Οδηγός παραγγελίαςτου μεταδότη διαφορικής πίεσης: | ||||||||
| BP93420XX | Μεταδότης πίεσης | |||||||
| Κωδικός | Σχέδιο κατασκευής | |||||||
| ΔΙΙ | Διαφορετικός μεταβιβαστής πίεσης | |||||||
| Πεδίο μέτρησης | 0-10KPa......~2MPa | |||||||
| Κωδικός | Ηλεκτρική τροφοδοσία | |||||||
| Δ1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| Δ3 | Άλλα | |||||||
| Κωδικός | Σήμα εξόδου | |||||||
| S1 | 4·20mADC | S5 | 020mADC | |||||
| S2 | 1 ′5VDC | S6 | 0·10VDC | |||||
| S3 | 0 ′5VDC | S7 | 0.5·4.5VDC | |||||
| S4 | 010mADC | |||||||
| Κωδικός | Σύνδεση πίεσης | |||||||
| J1 | M20 × 1,5 αρσενικό | |||||||
| J2 | G1/2 Άντρας | |||||||
| Ε3 | G1/4 Άντρας | |||||||
| J4 | 1/2 NPT αρσενικό | |||||||
| J5 | Άλλα | |||||||
| Κωδικός | Ηλεκτρική σύνδεση | |||||||
| Β1 | Χίρσμαν | |||||||
| Β2 | PG7 Σφραγίδα | |||||||
| Β3 | Εξαγωγή από σφραγισμένο καλώδιο | |||||||
| Β4 | Άλλα | |||||||
| Κωδικός | Τύπος πίεσης | |||||||
| D | Διαφορετική Πίεση | |||||||


Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Ποια είναι τα χαρακτηριστικά των αισθητήρων πίεσης σας;
Α: Οι πομποί αισθητήρων πίεσης χαρακτηρίζονται από υψηλή ακρίβεια, αντοχή και εξαιρετική απόδοση, με τη δυνατότητα προσαρμογής.
2Ε: Μπορώ να προσαρμόσω ειδικές προδιαγραφές;
Α: Ναι, οι μηχανικοί μας μπορούν να προσαρμόσουν τα προϊόντα για να ανταποκριθούν σε συγκεκριμένες ανάγκες μέσω των υπηρεσιών OEM και ODM.
3Ε: Ποια είναι η παραγωγική σας ικανότητα;
Οι εγκαταστάσεις παραγωγής μας έχουν τη δυνατότητα να παράγουν μέχρι και 30.000 πομπούς αισθητήρα πίεσης το μήνα, εξασφαλίζοντας ότι μπορούμε να εκπληρώσουμε τις μεγάλες παραγγελίες.είναι σκόπιμο να επικοινωνήσετε με την ομάδα πωλήσεων μας εκ των προτέρων για ομαλή παραγωγή και προγραμματισμό παράδοσης.
4Ε: Ποια είναι η τυπική περίοδος παράδοσης;
Α: Τα τυποποιημένα μοντέλα έχουν συνήθως περίοδο παράδοσης 5~8 εργάσιμες ημέρες, ενώ τα εξατομικευμένα προϊόντα μπορεί να διαφέρουν.
5Ε: Πώς είναι οι τιμές των προϊόντων; Υπάρχουν εκπτώσεις;
Α: Προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές με έκπτωση για τις μεγάλες παραγγελίες ή τις μακροπρόθεσμες συνεργασίες.
6Ε: Ποια είναι η εγγύηση των προϊόντων σας; Και μετά την πώληση;
Α: Τα προϊόντα μας παρέχονται με εγγύηση 24 μηνών από την ημερομηνία αποστολής και η υπηρεσία μας μετά την πώληση εξασφαλίζει άμεσες απαντήσεις εντός 24 ωρών μαζί με υποστήριξη εξ αποστάσεως μέσω δικτύου PC.
Product Highlights
BP93420DII Διαφορετικός πομπός πίεσης για τη μέτρηση αγωγών αερίου και υγρών BP93420DIIDδιαφορετικόΠανασφάλειαΜεταδότης Εισαγωγή μεταδότης διαφορικής πίεσης: BP93420DII μεταδότης διαφορικής πίεσης χρησιμοποιεί διάχυτο πυριτικό πιεζοανταποκλιματικό αισθητήρα.,και να ενισχύσει το τυποποιημένο σήμα που ...
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.