Μέτρηση του επιπέδου υγρού από ανοξείδωτο χάλυβα 4-20mA Μεταδότης αισθητήρα πίεσης πυριτίου
Product Details
| Μοντέλο αριθ.: | BH93420-IIIk | Σειρά: | 0-0,5m... 3m |
|---|---|---|---|
| Παραγωγή: | 4-20mA με οθόνη LED ή LCD | Υλικό διάφραγμα: | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πακέτο μεταφορών: | Χαρτοκιβώτιο | Τύπος: | Αισθητήρας μεταφοράς επιπέδου υγρού |
| Εξουσία: | 12-32VDC | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆: | 00,5% 1% FS |
| Προσαρμογή: | OEM και ODM | ||
| Επισημαίνω |
Μεταδότης επιπέδου υγρού 20mA,Ανιχνευτής πίεσης πυριτίου Μεταδότης επιπέδου υγρού,υγρή συσκευή αποστολής σημάτων επιπέδων ανοξείδωτου |
||
Product Description
Μέτρηση του επιπέδου υγρού από ανοξείδωτο χάλυβα 4-20mA με ανιχνευτή πίεσης πυριτίου
BH93420ΙΙΙΚ Wαττή ΕπίπεδοΤεκδότες
Εισαγωγή αισθητήρα εκπομπής επιπέδου υγρού:
Ο BH93420-IIK θωρακισμένος πομπός στάθμης νερού είναι ένας πιεστικός αισθητήρας πίεσης πυριτίου διάχυσης, ως κύριο συστατικό, που μετατρέπει τις πληροφορίες πίεσης σε ένα ανιχνεύσιμο πρότυπο σήμα.Το υγρό σημείο επαφής είναι από ανοξείδωτο χάλυβα.Η θωρακισμένη αυτή δομή εξασφαλίζει την αντοχή και την αξιοπιστία του μεταβιβαστή επιπέδου υγρού.Μια άλλη σημαντική εφαρμογή του αισθητήρα είναι η δοκιμή πετρελαίουΜε την ακρίβεια και την ικανότητά του να αντέχει σε σκληρές συνθήκες, είναι μια εξαιρετική επιλογή για την παρακολούθηση της πίεσης πετρελαίου σε βαρέα μηχανήματα.Αυτό συμβάλλει στη διασφάλιση της ασφάλειας και της αποτελεσματικότητας του μηχανήματος, ελαχιστοποιώντας τον κίνδυνο βλάβης και δαπανηρών επισκευών.
Χαρακτηριστικά του προϊόντοςμε ανιχνευτή επιπέδου υγρού:
- Σχεδιασμός θωρακισμένης εισαγωγής, κατάλληλος για τη μέτρηση του επιπέδου υγρού σε ανοιχτό χώροεμπορευματοκιβώτια.
- Διαθέσιμες επιλογές οθόνης LED ή LCD.
- Ασφάλεια από εκρήξεις: ExiaIICT6.
- Το μηδέν και το εύρος ρυθμίζονται εξωτερικά.
- Κατασκευασμένα από ανθεκτικό στη διάβρωση υλικό από ανοξείδωτο χάλυβα, σΔικαιούται για διάφοραβιομηχανικά πεδία.



| Παραμέτρους απόδοσηςμε ανιχνευτή επιπέδου υγρού: | |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0 ~ 0,50m... 10m |
| Τύπος πίεσης | Δείκτης πίεσης, απόλυτη πίεση |
| Υπερφόρτωση | ≤ 2 X ονομαστική περιοχή |
| Ακριβότητα @ 25oC | ±0,25% (τύπου) ±0,5% (μέγιστο) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Υστερέση | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα | ± 0,15% F.S/έτος (μέγιστο) |
| Αλλαγή θερμοκρασίας μηδέν | ±0,01%FS/oC ((> 100KPa), ±0,02%FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Τεχνολογική μετατόπιση | ±0,01%FS/oC ((> 100KPa), ±0,02%FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Θέρμανση αντιστάθμισης | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως 80 oC |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30 έως 100 oC |
| Δονήσεις | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Σοκ | 100g |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι ατσάλι 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό διαφράγματος | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αντίσταση μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη | Εξαιρετική |
| Αξιολόγηση προστασίας | Διάκριση IP68 |
| Σφραγίδα O-Ring | Καουτσούκ φθορίου |
| Βάρος | ~ 1,1 κιλά |

| Ηλεκτρική σύνδεση |
| Παραδείγματα επιλογής |
|---|

| Τεχνικές οδηγίες μεταφοράς της στάθμης του νερού |
1. βεβαιωθείτε ότι το μέσο μέτρησης είναι συμβατό με τα μέρη που έρχονται σε επαφή με το προϊόν.
2Η πυκνότητα του μετρούμενου μέσου πρέπει να προσδιορίζεται.
3Για ειδικές απαιτήσεις όπως ισχυρές δονήσεις, άμεση δύναμη πρόσκρουσης, ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές ή παρεμβολές ραδιοσυχνοτήτων,Παρακαλώ ενημερώστε την εταιρεία μας και να διευκρινίσετε στην παραγγελία.
4Για να εξασφαλιστεί η αξιόπιστη λειτουργία του προϊόντος, συνιστάται στους χρήστες να εγκαταστήσουν εγκαταστάσεις προστασίας από κεραυνό επί τόπου και να εξασφαλίσουν ότι το προϊόν και η παροχή ενέργειας είναι αξιόπιστα γειωμένα.


Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Ποια είναι τα χαρακτηριστικά των αισθητήρων πίεσης σας;
Α: Υψηλή ακρίβεια, αντοχή και εξαιρετικές επιδόσεις.
2Ε: Μπορώ να προσαρμόσω ειδικές προδιαγραφές;
Α: Ναι, οι μηχανικοί μας μπορούν να προσαρμόσουν τα προϊόντα για να καλύψουν συγκεκριμένες ανάγκες. Παρέχουμε υπηρεσίες OEM και ODM.
3Ε: Ποια είναι η παραγωγική σας ικανότητα;
Α: Οι εγκαταστάσεις παραγωγής μας μπορούν να παράγουν έως και 30.000 πομπούς αισθητήρα πίεσης το μήνα, έτσι ώστε να είμαστε πλήρως ικανοί να καλύψουμε τις ανάγκες των μεγάλων παραγγελιών.συνιστάται να επικοινωνήσετε με την ομάδα πωλήσεων μας εκ των προτέρων για να διασφαλιστεί ομαλή παραγωγή και προγραμματισμός παράδοσης.
4Ε: Ποια είναι η τυπική περίοδος παράδοσης;
Α: 5~8 εργάσιμες ημέρες για τα τυποποιημένα μοντέλα.
5Ε: Πώς είναι οι τιμές των προϊόντων; Υπάρχουν εκπτώσεις;
Α: Ανταγωνιστικές τιμές με εκπτώσεις για τις χύδην παραγγελίες ή τους μακροπρόθεσμους συνεργάτες.
6Ε: Ποια είναι η εγγύηση των προϊόντων σας; Και μετά την πώληση;
Α: Ο χρόνος εγγύησης μας είναι 24 μήνες μετά την αποστολή, και οι υπηρεσίες μας μετά την πώληση θα απαντήσουν με τις ερωτήσεις σας μέσα σε 24 ώρες, η απομακρυσμένη καθοδήγηση μέσω δικτύου PC είναι πάντα διαθέσιμη.
Product Highlights
Μέτρηση του επιπέδου υγρού από ανοξείδωτο χάλυβα 4-20mA με ανιχνευτή πίεσης πυριτίου BH93420ΙΙΙΚ Wαττή ΕπίπεδοΤεκδότες Εισαγωγή αισθητήρα εκπομπής επιπέδου υγρού: Ο BH93420-IIK θωρακισμένος πομπός στάθμης νερού είναι ένας πιεστικός αισθητήρας πίεσης πυριτίου διάχυσης, ως κύριο συστατικό, που μετατρέ...
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.