HTsensor 316L από ανοξείδωτο χάλυβα IP68 Μεταδότης επιπέδου υγρού με έξοδο 4-20mA και οθόνη LED
Product Details
| Σήμα εξόδου: | 4-20mA ή RS485 | Αξιολόγηση IP: | IP68 |
|---|---|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 0,3 κιλά | Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L |
| Ακρίβεια: | 0,25%, 0,5% | Υλικό καλωδίου: | PE, PU, PTFE |
| Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 10m… 400m | Τύπος πίεσης: | Πίεση μετρητή, απόλυτη πίεση, σφραγισμένη πίεση |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης: | ≤ 2x βαθμολογία | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 80 oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -30 ~ 100ºC | Υλικό στέγασης: | Χυτό αλουμίνιο, 1CR18NI9TI |
| Αντίσταση μόνωσης: | > = 100mΩ@100VDC | Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη: | Εξαιρετική |
| Βάρος: | ~1,5 kg (χωρίς καλώδιο) | ||
| Επισημαίνω |
Πομπός υγρού επιπέδου 316L από ανοξείδωτο χάλυβα,IP68 Πομπός Υγρού επιπέδου,Αισθητήρας πίεσης εξόδου 4-20mA |
||
Product Description



- Σχεδιασμός διαχωρισμένου τύπου για εύκολη καλωδίωση και βαθμονόμηση επί τόπου
- Φωτεινή οθόνη LED για ευανάγνωστες ενδείξεις
- Αντιεκρηκτική πιστοποίηση: ExiaIICT6
- Υψηλή βαθμίδα προστασίας: IP68
- Πολλαπλές επιλογές καλωδίων: PE, PU, PTFE
- Συμβατό με ανοξείδωτο χάλυβα 316L και μη διαβρωτικά υγρά
- Παρακολούθηση στάθμης νερού σε συστήματα αποχέτευσης, βιομηχανικά και δημοτικά συστήματα ύδρευσης, δεξαμενές νερού, πηγάδια, ποτάμια, θαλασσινό νερό και λίμνες
- Παρακολούθηση στάθμης δεξαμενών πετρελαίου ντίζελ, καυσίμων και άλλων
| Εύρος Μέτρησης | 0~10m…400m |
|---|---|
| Τύπος Πίεσης | Πίεση Μανόμετρου, Απόλυτη Πίεση, Σφραγισμένη Πίεση |
| Υπερφόρτωση | ≤ 2X ονομαστικό εύρος |
| Ακρίβεια @ 25ºC | ±0.25% (Τυπ.) ±0.5% (Μέγ.) |
| Επαναληψιμότητα | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Υστέρηση | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Μακροπρόθεσμη Σταθερότητα | ±0.15%F.S/έτος (Μέγ.) |
| Θερμοκρασιακή Μετατόπιση Μηδενός | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Θερμοκρασιακή Μετατόπιση Εύρους | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Θερμοκρασία Αντιστάθμισης | 0-50ºC (0-1m . 0-2m); 0-70ºC |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~80ºC |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30~100ºC |
| Δόνηση | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Κρούση | 100g |
| Υλικό Περιβλήματος | Χυτός αλουμινίου, 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό Διαφράγματος | Ανοξείδωτος χάλυβας 316L |
| Αντίσταση Μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Αντιεκρηκτική Βαθμίδα | ExiaIICT6 |
| Βαθμίδα Προστασίας | IP68 |
| Στεγανοποίηση O-Ring | Φθοροελαστικό |
| Βάρος | ~1.5Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό Καλωδίου | Καλώδιο Πολυαιθυλενίου, Πολυουρεθάνης, PTFE |
| Σήμα Εξόδου | Τάση Τροφοδοσίας | Τύπος Εξόδου |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4 καλωδίων |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας RS485 | 4 καλωδίων |




- Διασφαλίστε τη συμβατότητα του μετρούμενου μέσου με τα εξαρτήματα του προϊόντος κατά την επιλογή
- Καθορίστε την πυκνότητα του μετρούμενου μέσου
- Για ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές ή παρεμβολές ραδιοσυχνοτήτων, παρέχετε λεπτομέρειες και υποδείξτε στην παραγγελία
- Εγκαταστήστε συσκευές προστασίας από κεραυνούς επί τόπου και διασφαλίστε αξιόπιστη γείωση του προϊόντος και της τροφοδοσίας

- Ε: Ποια είναι τα χαρακτηριστικά των μετατροπέων αισθητήρων πίεσης σας;
Α: Υψηλή ακρίβεια, ανθεκτικότητα και εξαιρετική απόδοση. Διατίθεται προσαρμογή. - Ε: Μπορώ να προσαρμόσω ειδικές προδιαγραφές;
Α: Ναι, οι μηχανικοί μας μπορούν να προσαρμόσουν τα προϊόντα για να καλύψουν συγκεκριμένες ανάγκες. Παρέχουμε υπηρεσίες OEM και ODM. - Ε: Ποια είναι η παραγωγική σας ικανότητα;
Α: Οι εγκαταστάσεις παραγωγής μας μπορούν να παράγουν έως και 30.000 μετατροπείς αισθητήρων πίεσης μηνιαίως, ικανές να καλύψουν παραγγελίες μεγάλης κλίμακας. Επικοινωνήστε εκ των προτέρων με την ομάδα πωλήσεών μας για τον προγραμματισμό παραγωγής και παράδοσης. - Ε: Ποια είναι η τυπική περίοδος παράδοσης;
Α: 5~8 εργάσιμες ημέρες για τυπικά μοντέλα. Τα προσαρμοσμένα προϊόντα ενδέχεται να διαφέρουν. - Ε: Πώς τιμολογούνται τα προϊόντα; Υπάρχουν εκπτώσεις;
Α: Ανταγωνιστικές τιμές με εκπτώσεις για μαζικές παραγγελίες ή μακροχρόνιους συνεργάτες. - Ε: Ποια είναι η εγγύηση των προϊόντων σας; Και η εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Α: 24μηνη εγγύηση μετά την αποστολή. Η εξυπηρέτηση μετά την πώληση ανταποκρίνεται εντός 24 ωρών, με διαθέσιμη απομακρυσμένη καθοδήγηση μέσω δικτύου υπολογιστών.
Product Highlights
HTsensor BH93420-III: Αισθητήρας στάθμης υγρού υψηλής ακρίβειας με ανιχνευτή από ανοξείδωτο χάλυβα 316L, πιστοποίηση προστασίας από εκρήξεις IP68 & ExiaIICT6. Προσφέρει έξοδο 4-20mA/RS485, ακρίβεια ±0,25% και προσαρμοσμένες επιλογές σχεδίασης για εφαρμογές νερού, καυσίμου και λαδιού.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.