316L Нержавеющая сталь Жидкостный уровнемер с выходом 4-20 мА и защитой IP68 для промышленных применений
Product Details
| Μοντέλο Αρ.: | BH93420-I | Εύρος πίεσης: | Πίεση μετρητή, απόλυτη πίεση |
|---|---|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας: | 00,25%,00,5% | Αξιολόγηση IP: | IP68 |
| Καθαρό βάρος: | 0,3 κιλά | Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L |
| Υλικό καλωδίου: | PE, PU, PTFE | Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 10m… 400m |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης: | ≤ 2x βαθμολογία | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 80 oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -30 ~ 100ºC | Υλικό στέγασης: | 1CR18NI9TI, 316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Αντίσταση μόνωσης: | > = 100mΩ@100VDC | Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη: | Εξαιρετική |
| Σήμα εξόδου: | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10/20mA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0.5 ~ 4.5V | ||
| Επισημαίνω |
Πομπός υγρού επιπέδου 316L από ανοξείδωτο χάλυβα,Μεταδότης πίεσης εξόδου 4-20mA,Αισθητήρας επιπέδου προστασίας IP68 |
||
Product Description
- Πλήρως συγκολλητός σχεδιασμός για μέγιστη ασφάλεια και αξιοπιστία
- Διπλές επιλογές εγκατάστασης: εισαγωγή ανιχνευτή και σπειρωτή τοποθέτηση
- Αυστηρά ελεγμένο για απόδοση σε υψηλές και χαμηλές θερμοκρασίες
- Πιστοποίηση αντιεκρηκτικής προστασίας: ExiaIICT6
- Πολλαπλές επιλογές υλικού καλωδίου: PTFE, PU, PE
- Διατίθενται διάφορες διαμορφώσεις σήματος εξόδου
- Συμβατό με ανοξείδωτο χάλυβα 316L και μη διαβρωτικά υγρά
- Παρακολούθηση στάθμης νερού για συστήματα λυμάτων, βιομηχανικού νερού, δημοτικού νερού, δεξαμενές, πηγάδια, ποτάμια, θαλασσινό νερό και λίμνες
- Μέτρηση στάθμης καυσίμου σε δεξαμενές αποθήκευσης ντίζελ και καυσίμων
| Εύρος Μέτρησης | 0~10m…400m |
| Τύπος Πίεσης | Πίεση Μανόμετρου, Απόλυτη Πίεση, Σφραγισμένη Πίεση |
| Ικανότητα Υπερφόρτωσης | ≤ 2X ονομαστικό εύρος |
| Ακρίβεια @ 25℃ | ±0.25% (Τυπ.) ±0.5% (Μέγ.) |
| Επαναληψιμότητα | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Υστέρηση | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Μακροπρόθεσμη Σταθερότητα | ±0.2%F.S/έτος (Μέγ.) |
| Συγκλίση Θερμοκρασίας Μηδενός | ±0.01%FS/°C(>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Συγκλίση Θερμοκρασίας Εύρους | ±0.01%FS/°C(>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Θερμοκρασία Αντιστάθμισης | 0-50°C (0-1m . 0-2m ); 0-70°C |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~80°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30~100°C |
| Αντοχή σε Δονήσεις | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Αντοχή σε Κρούσεις | 100g |
| Υλικό Περιβλήματος | 1Cr18Ni9Ti,316L Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Υλικό Διαφράγματος | 316L Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Αντίσταση Μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Βαθμός Αντιεκρηκτικής Προστασίας | ExiaIICT6 |
| Βαθμός Προστασίας | IP67, IP68 |
| Στεγανοποίηση O-Ring | Φθοριούχο καουτσούκ |
| Βάρος | ~0.3Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό Καλωδίου | Πολυαιθυλένιο, Πολυουρεθάνη |
| Σήμα Εξόδου | Τάση Τροφοδοσίας | Τύπος Εξόδου |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 καλωδίων |
| 0~10/20mA | 3 καλωδίων | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC |
- Επαληθεύστε τη συμβατότητα μεταξύ του μετρούμενου μέσου και των εξαρτημάτων του προϊόντος
- Προσδιορίστε την πυκνότητα του μετρούμενου μέσου
- Αποκαλύψτε συνθήκες ισχυρής ηλεκτρομαγνητικής ή ραδιοσυχνότητας παρεμβολής
- Εγκαταστήστε συσκευές προστασίας από κεραυνούς και διασφαλίστε σωστή γείωση για αξιόπιστη λειτουργία
| IT | Μετατροπέας Πίεσης
| Εύρος Μέτρησης | 0~10m…400m
| Κωδικός | Τροφοδοσία
D1 | 24VDC
D2 | 5VDC
D3 | Άλλο
| Κωδικός | Σήμα Εξόδου
S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC
S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC
S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC
S4 | 0~10mADC | S8 | RS485
| Κωδικός | Τύπος Πίεσης
G | Πίεση Μανόμετρου
A | Απόλυτη Πίεση
S | Σφραγισμένη Πίεση Αναφοράς
| Κωδικός | Υλικό
01 | 304 Ανοξείδωτος Χάλυβας
02 | 316L Ανοξείδωτος Χάλυβας
| Κωδικός | Υλικό Καλωδίου
C1 | PU
C2 | PTFE
Product Highlights
Υψηλής ακρίβειας πομπός στάθμης υγρού 4-20mA με αισθητήρα από ανοξείδωτο χάλυβα 316L. Διαθέτει προστασία IP68, αξιολόγηση αντιεκρηκτικής προστασίας ExiaIICT6, ακρίβεια ±0,25% και προσαρμόσιμες επιλογές για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές παρακολούθησης υγρών.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.