Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316L IP68 Ανερόστερος μεταδότης επιπέδου υγρού με αισθητήρα πίεσης εξόδου 4-20mA
Product Details
| Μοντέλο Αρ.: | BH93420-I | Σήμα εξόδου: | Αναλογικός τύπος |
|---|---|---|---|
| Διαδικασία Παραγωγής: | Διάχυτο πυρίτιο | υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αξιολόγηση IP: | IP68 | Καθαρό βάρος: | 0,3 κιλά |
| Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L | Μακροπρόθεσμη σταθερότητα: | +-0,2% F.S./έτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας.: | -20~80 | Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 10m… 400m |
| Ακρίβεια: | ± 0,25% (τύπος) ± 0,5% (μέγιστο) | Επαναληψιμότητα: | ± 0,03% (τύπος) ± 0,05% FS (μέγιστο) |
| Υστέρηση: | ± 0,03% (τύπος) ± 0,05% FS (μέγιστο) | Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη: | Εξαιρετική |
| Βαθμολογία προστασίας: | IP67, IP68 | ||
| Επισημαίνω |
Πομπός υγρού επιπέδου 316L από ανοξείδωτο χάλυβα,Αδιάβροχος αισθητήρας πίεσης IP68,Αισθητήρας στάθμης με έξοδο 4-20mA |
||
Product Description
- Πλήρες περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι για διάφορα περιβάλλοντα δοκιμών
- Μέτρηση με αισθητήρα εμβάπτισης για εύκολη εγκατάσταση
- Διατίθενται πολλαπλές επιλογές σήματος εξόδου
- Πιστοποίηση αντιεκρηκτικής προστασίας: ExiaIICT6
- Υψηλός βαθμός προστασίας: IP68
- Επιλογές καλωδίου PE ή PU
- Συμβατό με ανοξείδωτο ατσάλι 316L και μη διαβρωτικά υγρά
- Παρακολούθηση στάθμης νερού σε συστήματα αποχέτευσης, βιομηχανικά και δημοτικά συστήματα ύδρευσης, δεξαμενές, πηγάδια, ποτάμια, θαλασσινό νερό και λίμνες
- Μέτρηση στάθμης καυσίμου σε δεξαμενές ντίζελ και καυσίμων
| Εύρος Μέτρησης | 0~10m…400m |
| Υπερφόρτωση | ≤ 2 X ονομαστικής περιοχής |
| Ακρίβεια @ 25℃ | ±0.25% (Τυπ.) ±0.5% (Μέγ.) |
| Επαναληψιμότητα | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Υστέρηση | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Μακροπρόθεσμη Σταθερότητα | ±0.2%F.S/έτος (Μέγ.) |
| Μετατόπιση Θερμοκρασίας Σημείου Μηδέν | ±1.5%F.S(Τυπ.) ±2%F.S (Μέγ.) |
| Μετατόπιση Θερμοκρασίας Πλήρους Κλίμακας | ±1.5%F.Sr(Τυπ.) ±2%F.S (Μέγ.) |
| Θερμοκρασία Αντιστάθμισης | 0-50℃ (0-1m. 0-2m); 0-70℃ |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~80℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30~100℃ |
| Δόνηση | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Υλικό Περιβλήματος | 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό Διαφράγματος | Ανοξείδωτος χάλυβας 316L |
| Αντίσταση Μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Βαθμός Αντιεκρηκτικής Προστασίας | ExiaIICT6 |
| Βαθμός Προστασίας | IP67, IP68 |
| Στεγανοποίηση O-Ring | Φθοριούχο καουτσούκ |
| Βάρος | ~0.3Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό Καλωδίου | Πολυαιθυλένιο, Πολυουρεθάνη |
| Σήμα Εξόδου | Τάση Τροφοδοσίας | Τύπος Εξόδου |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 καλωδίων |
| 0~10/20mA | 3 καλωδίων | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας RS485 | 3.6~30V / Μπαταρία | 4 καλωδίων |
- Διασφαλίστε τη συμβατότητα του μετρούμενου μέσου με τα εξαρτήματα του προϊόντος
- Καθορίστε την πυκνότητα του μετρούμενου μέσου
- Για περιβάλλοντα με ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές ή παρεμβολές ραδιοσυχνοτήτων, παρέχετε λεπτομέρειες κατά την παραγγελία
- Εγκαταστήστε συσκευές αντικεραυνικής προστασίας και διασφαλίστε τη σωστή γείωση για αξιόπιστη λειτουργία
| Στοιχείο | Κωδικός | Περιγραφή |
|---|---|---|
| Βασικό Μοντέλο | BH93420 | Μετατροπέας Πίεσης |
| Εύρος Μέτρησης | 0~10m…400m | |
| Τροφοδοτικό | D1 | 24VDC |
| Τροφοδοτικό | D2 | 5VDC |
| Τροφοδοτικό | D3 | Άλλο |
| Σήμα Εξόδου | S1 | 4~20mADC |
| Σήμα Εξόδου | S2 | 1~5VDC |
| Σήμα Εξόδου | S3 | 0~5VDC |
| Σήμα Εξόδου | S4 | 0~10mADC |
| Σήμα Εξόδου | S5 | 0~20mADC |
| Σήμα Εξόδου | S6 | 0~10VDC |
| Σήμα Εξόδου | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Σήμα Εξόδου | S8 | RS485 |
| Τύπος Πίεσης | G | Πίεση Μανόμετρου |
| Τύπος Πίεσης | A | Απόλυτη Πίεση |
| Τύπος Πίεσης | S | Σφραγισμένη Σχετική Πίεση |
| Υλικό | 01 | Ανοξείδωτος χάλυβας 304 |
| Υλικό | 02 | Ανοξείδωτος χάλυβας 316L |
| Υλικό Καλωδίου | C1 | PE |
| Υλικό Καλωδίου | C2 | PU |
Product Highlights
Πομπός στάθμης υγρού από ανοξείδωτο χάλυβα IP68 με ακρίβεια ±0,25%, πιστοποίηση αντιεκρηκτικής προστασίας ExiaIICT6 και προσαρμόσιμες εξόδους. Ιδανικό για παρακολούθηση νερού, λαδιού και καυσίμου με εξαιρετική μακροπρόθεσμη σταθερότητα.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.