316L Edelstahl IP68 Flüssigkeitsstandssensor mit 4-20mA Ausgang für genaue Druckmessung
Product Details
| Σήμα εξόδου: | Αναλογικός τύπος | Διαδικασία Παραγωγής: | Διάχυτο πυρίτιο |
|---|---|---|---|
| υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι | Αξιολόγηση IP: | IP68 |
| Καθαρό βάρος: | 0,3 κιλά | Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα: | +-0,2% F.S./έτος | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 80 oC |
| Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 10m… 400m | Ακρίβεια: | ± 0,25% (τύπος) ± 0,5% (μέγιστο) |
| Επαναληψιμότητα: | ± 0,03% (τύπος) ± 0,05% FS (μέγιστο) | Υστέρηση: | ± 0,03% (τύπος) ± 0,05% FS (μέγιστο) |
| Μετατόπιση μηδενικού σημείου: | ± 1,5%FS (τυπογραφικά) ± 2%FS (μέγιστο) | Πλήρης κλίμακα μετατόπιση: | ± 1,5%F.Sr (τυπογραφικά) ± 2%FS (μέγιστο) |
| Αντίσταση μόνωσης: | > = 100mΩ@100VDC | ||
| Επισημαίνω |
Πομπός υγρού επιπέδου 316L από ανοξείδωτο χάλυβα,πομπούς στάθμης IP68,Αισθητήρας πίεσης εξόδου 4-20mA |
||
Product Description

- Πλήρης θήκη από ανοξείδωτο χάλυβα για διάφορα περιβάλλοντα δοκιμών
- Μέτρηση ανιχνευτή τύπου βύθισης για εύκολη εγκατάσταση
- Διαθέσιμες πολλαπλές επιλογές σήματος εξόδου
- Πιστοποίηση ανθεκτικότητας σε έκρηξη: ExiaIICT6
- Υψηλή βαθμολογία προστασίας: IP68
- Διαθέσιμα με επιλογές καλωδίων PE ή PU
- Συμβατό με ανοξείδωτο χάλυβα 316L και μη διαβρωτικά υγρά
- Παρακολούθηση του επιπέδου νερού στα λύματα, στα βιομηχανικά, στα δημοτικά συστήματα ύδρευσης, στις δεξαμενές, στα πηγάδια, στα ποτάμια, στα θαλάσσια νερά και στις λίμνες
- Μέτρηση του επιπέδου καυσίμου σε ντίζελ και δεξαμενές καυσίμου
| Πεδίο μέτρησης | 0~10m...400m |
| Δυνατότητα υπερφόρτωσης | ≤ 2 X της ονομαστικής περιοχής |
| Ακριβότητα @ 25oC | ±0,25% (τύπου) ±0,5% (μέγιστο) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Υστερέση | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα | ± 0,2% F.S/έτος (μέγιστο) |
| Διακυβέρνηση θερμοκρασίας μηδενικού σημείου | ±1,5% F.S. (τύπος) ±2% F.S. (μέγιστο) |
| Μεταβολή θερμοκρασίας σε πλήρη κλίμακα | ±1,5% F.Sr(τύπος) ±2% F.S. (μέγιστο) |
| Θέρμανση αντιστάθμισης | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως 80 oC |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30 έως 100 oC |
| Αντίσταση σε δονήσεις | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Υλικό στέγασης | 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό διαφράγματος | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αντίσταση μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη | Εξαιρετική |
| Αξιολόγηση προστασίας | IP67, IP68 |
| Σφραγίδα O-Ring | Καουτσούκ φθορίου |
| Βάρος | ~ 0,3Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό καλωδίων | Πολυαιθυλένιο, πολυουρεθάνιο |
| Σήμα εξόδου | Πρόσθετη τάση | Τύπος εξόδου |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 12 ~ 30VDC | 2/3/4 καλώδιο |
| 0~10/20mA | 3 καλώδια | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5 ~ 4.5V | 5VDC | |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας RS485 | 3.6 ~ 30V / μπαταρία | 4 καλώδια |





| Κατηγορία | Κωδικός | Περιγραφή |
|---|---|---|
| Σειρά προϊόντων | BH93420 | Μεταδότης πίεσης |
| Σχέδιο κατασκευής | Εγώ... | Μεταδότης πίεσης |
| Πεδίο μέτρησης | 0~10m...400m | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δ1 | 24VDC |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | D2 | 5VDC |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δ3 | Άλλα |
| Σήμα εξόδου | S1 | 4~20mADC |
| Σήμα εξόδου | S2 | 1 ~ 5VDC |
| Σήμα εξόδου | S3 | 0 ~ 5VDC |
| Σήμα εξόδου | S4 | 0~10mADC |
| Σήμα εξόδου | S5 | 0~20mADC |
| Σήμα εξόδου | S6 | 0~10VDC |
| Σήμα εξόδου | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Σήμα εξόδου | S8 | RS485 |
| Τύπος πίεσης | G | Πίεση μετρητή |
| Τύπος πίεσης | Α | Απόλυτη πίεση |
| Τύπος πίεσης | S | Σφραγισμένη πίεση αναφοράς |
| Υλικό | 01 | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | 02 | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό καλωδίων | C1 | ΠΕ |
| Υλικό καλωδίων | C2 | ΠΕ |







Product Highlights
Αισθητήρας στάθμης υγρού 4-20mA με διαβάθμιση IP68 με ακρίβεια ±0,25% και αντιεκρηκτική ικανότητα ExiaIICT6. Η πλήρης κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα εξασφαλίζει ανθεκτικότητα σε σκληρά περιβάλλοντα. Προσαρμόσιμες έξοδοι και επιλογές OEM διαθέσιμες.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.