Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316L IP68 Αδιάβροχος μεταδότης επιπέδου υγρού με έξοδο 4-20mA για αισθητήρα επιπέδου νερού
Product Details
| Μοντέλο Αρ.: | BH93420-I | Σήμα εξόδου: | Αναλογικός τύπος |
|---|---|---|---|
| Διαδικασία Παραγωγής: | Διάχυτο πυρίτιο | υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αξιολόγηση IP: | IP68 | Καθαρό βάρος: | 0,3 κιλά |
| Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L | Μακροπρόθεσμη σταθερότητα: | +-0,2% F.S./έτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας.: | -20~80 | Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 10m… 400m |
| Ακρίβεια: | ± 0,25% (τύπος) ± 0,5% (μέγιστο) | Επαναληψιμότητα: | ± 0,03% (τύπος) ± 0,05% FS (μέγιστο) |
| Υστέρηση: | ± 0,03% (τύπος) ± 0,05% FS (μέγιστο) | Μετατόπιση μηδενικού σημείου: | ± 1,5%FS (τυπογραφικά) ± 2%FS (μέγιστο) |
| Πλήρης κλίμακα μετατόπιση: | ± 1,5%F.Sr (τυπογραφικά) ± 2%FS (μέγιστο) | ||
| Επισημαίνω |
Πομπός υγρού επιπέδου 316L από ανοξείδωτο χάλυβα,IP68 Αδιάβροχος αισθητήρας στάθμης νερού,Μεταδότης πίεσης εξόδου 4-20mA |
||
Product Description
- Περίβλημα από πλήρες ανοξείδωτο ατσάλι για ποικίλα περιβάλλοντα δοκιμών
- Σχεδιασμός ανιχνευτή τύπου εμβάπτισης για εύκολη εγκατάσταση
- Διατίθενται πολλαπλές επιλογές σήματος εξόδου
- Πιστοποίηση αντιεκρηκτικής προστασίας: ExiaIICT6
- Υψηλός βαθμός προστασίας: IP68
- Επιλογές καλωδίου PE ή PU
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Εύρος Μέτρησης | 0~10m…400m |
| Υπερφόρτωση | ≤ 2 X ονομαστικής περιοχής |
| Ακρίβεια @ 25℃ | ±0.25% (Τυπ.) ±0.5% (Μέγ.) |
| Επαναληψιμότητα | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Υστέρηση | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Μακροπρόθεσμη Σταθερότητα | ±0.2%F.S/έτος (Μέγ.) |
| Μετατόπιση Σημείου Μηδέν λόγω Θερμοκρασίας | ±1.5%F.S(Τυπ.) ±2%F.S (Μέγ.) |
| Μετατόπιση Πλήρους Κλίμακας λόγω Θερμοκρασίας | ±1.5%F.Sr(Τυπ.) ±2%F.S (Μέγ.) |
| Θερμοκρασία Αντιστάθμισης | 0-50℃ (0-1m. 0-2m); 0-70℃ |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~80℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30~100℃ |
| Δόνηση | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Υλικό Περιβλήματος | 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό Διαφράγματος | Ανοξείδωτος Χάλυβας 316L |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥100MΩ@100VDC |
| Βαθμός Αντιεκρηκτικής Προστασίας | ExiaIICT6 |
| Βαθμός Προστασίας | IP67, IP68 |
| Στεγανοποίηση O-Ring | Ελαστομερές φθορίου |
| Βάρος | ~0.3Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό Καλωδίου | Πολυαιθυλένιο, Πολυουρεθάνη |
| Σήμα Εξόδου | Τάση Τροφοδοσίας | Τύπος Εξόδου |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 καλωδίων |
| 0~10/20mA | 3 καλωδίων | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας RS485 | 3.6~30V / Μπαταρία | 4 καλωδίων |
- Διασφαλίστε τη συμβατότητα του μετρούμενου μέσου με τα εξαρτήματα του προϊόντος
- Καθορίστε την πυκνότητα του μετρούμενου μέσου
- Παρέχετε λεπτομέρειες για περιβάλλοντα με ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές ή ραδιοσυχνικές παρεμβολές
- Εγκαταστήστε συσκευές προστασίας από κεραυνούς και διασφαλίστε τη σωστή γείωση για αξιόπιστη λειτουργία
| Στοιχείο | Κωδικός | Περιγραφή |
|---|---|---|
| Βασικό Μοντέλο | BH93420 | Μετατροπέας Πίεσης |
| Κατασκευή | I | Τυπικό Περίγραμμα |
| Εύρος Μέτρησης | 0~10m…400m | |
| Τροφοδοσία | D1 D2 D3 | 24VDC 5VDC Άλλο |
| Σήμα Εξόδου | S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 | 4~20mADC 1~5VDC 0~5VDC 0~10mADC 0~20mADC 0~10VDC 0.5~4.5VDC RS485 |
| Τύπος Πίεσης | G A S | Σχετική Πίεση Απόλυτη Πίεση Σφραγισμένη Πίεση Αναφοράς |
| Υλικό | 01 02 | Ανοξείδωτος Χάλυβας 304 Ανοξείδωτος Χάλυβας 316L |
| Υλικό Καλωδίου | C1 C2 | PE PU |
Product Highlights
Ο πομπός στάθμης νερού BH93420-I προσφέρει ακρίβεια ±0,25%, αδιάβροχη βαθμολογία IP68 και πιστοποίηση αντιεκρηκτικής προστασίας ExiaIICT6. Η πλήρης κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα εξασφαλίζει ανθεκτικότητα σε σκληρά περιβάλλοντα. Προσαρμόσιμα σήματα εξόδου και επιλογές OEM διαθέσιμες για βιομηχανικές εφαρμογές.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.