BH93420-III Μεταδότης επιπέδου υγρού με έξοδο 4-20mA 316L Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα Αισθητήρας επιπέδου νερού Προστασία IP68
Product Details
| Σήμα εξόδου: | 4-20mA ή RS485 | Αξιολόγηση IP: | IP68 |
|---|---|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 0,5 κιλά | Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L |
| Ακρίβεια: | 0,25%, 0,5% | Υλικό καλωδίου: | PE, PU, PTFE |
| Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 10m… 400m | Τύπος πίεσης: | Πίεση μετρητή, απόλυτη πίεση, σφραγισμένη πίεση |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης: | ≤ 2x βαθμολογία | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 80 oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -30 ~ 100ºC | Υλικό στέγασης: | Χυτό αλουμίνιο, 1CR18NI9TI |
| Αντίσταση μόνωσης: | > = 100mΩ@100VDC | Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη: | Εξαιρετική |
| Βάρος: | ~1,5 kg (χωρίς καλώδιο) | ||
| Επισημαίνω |
Πομπός στάθμης υγρού εξόδου 4-20 mA,316L αισθητήρας σταθμών ύδατος ανοξείδωτου,Αισθητήρας επιπέδου προστασίας IP68 |
||
Product Description

- Σχεδιασμός διαχωρισμένου τύπου για εύκολη εγκατάσταση καλωδίων και βαθμονόμηση επί τόπου
- Ενσωματωμένη οθόνη LED
- Αξιολόγηση ανθεκτικότητας σε έκρηξη: ExiaIICT6
- Υψηλή βαθμολογία προστασίας: IP68
- Διαφορές καλωδίων: PE, PU, PTFE
- Συμβατό με ανοξείδωτο χάλυβα 316L και μη διαβρωτικά υγρά
- Παρακολούθηση των επιπέδων νερού στα λύματα, στα βιομηχανικά και τα δημοτικά συστήματα ύδρευσης, στις δεξαμενές νερού, στα πηγάδια, στα ποτάμια, στο θαλάσσιο νερό και στις λίμνες
- Παρακολούθηση του επιπέδου της δεξαμενής ντίζελ, καυσίμου και άλλου πετρελαίου
| Πεδίο μέτρησης | 0~10m...400m |
|---|---|
| Τύπος πίεσης | Πίεση μετρητή, απόλυτη πίεση, σφραγισμένη πίεση |
| Υπερφόρτωση | ≤ 2X ονομαστικό εύρος |
| Ακριβότητα @ 25oC | ±0,25% (τύπου) ±0,5% (μέγιστο) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Υστερέση | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα | ± 0,15% F.S/έτος (μέγιστο) |
| Αλλαγή θερμοκρασίας μηδέν | ±0,01%FS/oC ((> 100KPa), ±0,02%FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Τεχνολογική μετατόπιση | ±0,01%FS/oC ((> 100KPa), ±0,02%FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Θέρμανση αντιστάθμισης | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως 80 oC |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30 έως 100 oC |
| Δονήσεις | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Σοκ | 100g |
| Υλικό στέγασης | Χυμένο αλουμίνιο, 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό διαφράγματος | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αντίσταση μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη | Εξαιρετική |
| Αξιολόγηση προστασίας | Διάκριση IP68 |
| Σφραγίδα O-Ring | Καουτσούκ φθορίου |
| Βάρος | ~1,5Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό καλωδίων | Καλώδιο πολυαιθυλενίου, πολυουρεθανίου, PTFE |
| Σήμα εξόδου | 4~20mA, πρωτόκολλο επικοινωνίας RS485 |



- Διασφάλιση της συμβατότητας του μετρούμενου μέσου με τα συστατικά του προϊόντος κατά την επιλογή
- Προσδιορίστε τη πυκνότητα του μετρούμενου μέσου
- Για ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές ή ραδιοσυχνότητες παρεμβολές, να παρέχονται λεπτομέρειες και να αναγράφονται με σειρά
- Εγκατάσταση συσκευών προστασίας από κεραυνές επί τόπου και διασφάλιση της αξιόπιστης γείωσης του προϊόντος και της τροφοδοσίας ηλεκτρικής ενέργειας
| BH93420 | Κωδικός | Σχέδιο κατασκευής |
|---|---|---|
| ΙΙΙ | Μεταδότης επιπέδου υγρού με θήκη 2088 | |
| Πεδίο μέτρησης | 0~10m...400m | |
| Κωδικός | Ηλεκτρική τροφοδοσία | |
| Δ1 | 24VDC | |
| Κωδικός | Σήμα εξόδου | |
| S1 | 4~20mADC | |
| S2 | RS485 | |
| Κωδικός | Ηλεκτρική σύνδεση | |
| Β5 | 2088 με οθόνη | |
| Β6 | 3051Α | |
| Κωδικός | Τύπος πίεσης | |
| G | Πίεση μετρητή | |
| Α | Απόλυτη πίεση | |
| S | Σφραγισμένη πίεση αναφοράς | |
| Κωδικός | Υλικό | |
| 01 | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα | |
| 02 | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα | |
| Κωδικός | Υλικό καλωδίων | |
| C1 | ΠΕ | |
| C2 | ΠΕ | |
| C3 | ΠΤΦΕ |
Επικαιροποιημένες ερωτήσεις- Ποια είναι τα χαρακτηριστικά των αισθητήρων πίεσης;
- Υψηλή ακρίβεια, αντοχή και εξαιρετική απόδοση.
- Μπορώ να προσαρμόσω ειδικές προδιαγραφές;
- Ναι, οι μηχανικοί μας μπορούν να προσαρμόσουν τα προϊόντα για να ανταποκριθούν σε συγκεκριμένες ανάγκες.
- Ποια είναι η παραγωγική σας ικανότητα;
- Οι εγκαταστάσεις παραγωγής μας μπορούν να παράγουν έως και 30.000 πομπούς αισθητήρα πίεσης το μήνα, έτσι ώστε να είμαστε πλήρως ικανοί να καλύψουμε τις ανάγκες των μεγάλων παραγγελιών.συνιστάται να επικοινωνήσετε με την ομάδα πωλήσεων μας εκ των προτέρων για να διασφαλιστεί ομαλή παραγωγή και προγραμματισμός παράδοσης.
- Ποιο είναι το τυπικό χρονικό διάστημα παράδοσης;
- 5 έως 8 εργάσιμες ημέρες για τα τυποποιημένα μοντέλα.
- Πώς είναι οι τιμές;
- Ανταγωνιστική τιμολόγηση με εκπτώσεις για χύδην παραγγελίες ή μακροπρόθεσμους συνεργάτες.
- Ποια είναι η εγγύηση των προϊόντων σας;
- Ο χρόνος εγγύησης μας είναι 24 μήνες μετά την αποστολή, και οι υπηρεσίες μας μετά την πώληση θα απαντήσουν στις ερωτήσεις σας εντός 24 ωρών.

Product Highlights
Ο πομπός στάθμης υγρού BH93420-III προσφέρει ακρίβεια ±0,25% με έξοδο 4-20mA/RS485. Διαθέτει προστασία IP68, αντιεκρηκτική ικανότητα ExiaIICT6 και κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα 316L. Προσαρμοσμένα σχέδια διαθέσιμα για βιομηχανική παρακολούθηση δεξαμενής νερού/λαδιού.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.