316L από ανοξείδωτο χάλυβα IP68 ανθεκτικός σε νερό μεταδότης επιπέδου υγρού με ακρίβεια 0,25% για τη μέτρηση επιπέδου νερού
Product Details
| Μοντέλο Αρ.: | BH93420-III | Σήμα εξόδου: | Αναλογικός τύπος |
|---|---|---|---|
| Διαδικασία Παραγωγής: | Δέκτης πίεσης από διάχυτο πυρίτιο | υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αξιολόγηση IP: | IP68 | Καθαρό βάρος: | 1,5 κιλά |
| Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L | Ακρίβεια: | 0,25%, 0,3%, 0,5% |
| Υλικό καλωδίου: | PE, PU, PTFE | Εύρος μέτρησης: | 0~1m…400mH2O |
| Τύπος πίεσης: | Πίεση μετρητή, απόλυτη πίεση, σφραγισμένη πίεση | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 80 oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -30 ~ 100ºC | Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη: | Εξαιρετική |
| Τύπος σήματος εξόδου: | 4 ~ 20mA, RS485 | ||
| Επισημαίνω |
Πομπός υγρού επιπέδου 316L από ανοξείδωτο χάλυβα,IP68 Αδιάβροχος αισθητήρας στάθμης νερού,00 |
||
Product Description
- Σχεδιασμός διαχωρισμένου τύπου για εύκολη καλωδίωση και βαθμονόμηση επί τόπου
- Οθόνη LED για ευανάγνωστες ενδείξεις
- Έγκριση αντιεκρηκτικής προστασίας: ExiaIICT6
- Υψηλός βαθμός προστασίας: IP68
- Επιλογές καλωδίου: PE, PU, PTFE
- Συμβατό με 316LSS και μη διαβρωτικά υγρά
- Παρακολούθηση στάθμης νερού σε συστήματα αποχέτευσης, βιομηχανικά και δημοτικά συστήματα ύδρευσης, δεξαμενές νερού, πηγάδια, ποτάμια, θαλασσινό νερό και λίμνες
- Παρακολούθηση στάθμης πετρελαίου ντίζελ, καυσίμων και άλλων δεξαμενών λαδιού
| Εύρος Μέτρησης | 0~1m…400mH2O |
| Τύπος Πίεσης | Πίεση Μανόμετρου, Απόλυτη Πίεση, Σφραγισμένη Πίεση |
| Υπερφόρτωση | ≤ 2X ονομαστικό εύρος |
| Ακρίβεια @ 25℃ | ±0.25% (Τυπ.) ±0.5% (Μέγ.) |
| Επαναληψιμότητα | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Υστέρηση | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Μακροπρόθεσμη Σταθερότητα | ±0.15%F.S/έτος (Μέγ.) |
| Συγκλίση Μηδενικής Θερμοκρασίας | ±0.01%FS/℃(>100KPa), ±0.02%FS/℃ (≤100Kpa) |
| Συγκλίση Εύρους Θερμοκρασίας | ±0.01%FS/℃(>100KPa), ±0.02%FS/℃ (≤100Kpa) |
| Θερμοκρασία Αντιστάθμισης | 0-50℃ (0-1m . 0-2m); 0-70℃ |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~80℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30~100℃ |
| Δόνηση | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Κρούση | 100g |
| Υλικό Περιβλήματος | Χυτός αλουμίνιο, 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό Διαφράγματος | Ανοξείδωτος χάλυβας 316L |
| Αντίσταση Μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Έγκριση Αντιεκρηκτικής Προστασίας | ExiaIICT6 |
| Βαθμός Προστασίας | IP68 |
| Στεγανοποίηση O-Ring | Φθοροελαστομερές |
| Βάρος | ~1.5Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό Καλωδίου | Καλώδιο Πολυαιθυλενίου, Πολυουρεθάνης, PTFE |
| Σήμα Εξόδου | Τάση Τροφοδοσίας | Τύπος Εξόδου |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4 καλωδίων |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας RS485 | 4 καλωδίων |
- Διασφαλίστε τη συμβατότητα του μετρούμενου μέσου με τα εξαρτήματα του προϊόντος
- Προσδιορίστε την πυκνότητα του μετρούμενου μέσου
- Για ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές ή παρεμβολές ραδιοσυχνοτήτων, παρέχετε λεπτομέρειες κατά την παραγγελία
- Εγκαταστήστε συσκευές προστασίας από κεραυνούς και διασφαλίστε τη σωστή γείωση για αξιόπιστη λειτουργία
| BH93420 | Κωδικός | Διάγραμμα Κατασκευής | |
| I | Μετατροπέας Πίεσης | ||
| Εύρος Μέτρησης | 0~10m…400m | ||
| Κωδικός | Τροφοδοσία | ||
| D1 | 24VDC | ||
| D2 | 5VDC | ||
| D3 | Άλλο | ||
| Κωδικός | Σήμα Εξόδου | ||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC |
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC |
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 |
| Κωδικός | Τύπος Πίεσης | ||
| G | Πίεση Μανόμετρου | ||
| A | Απόλυτη Πίεση | ||
| S | Σφραγισμένη Πίεση Αναφοράς | ||
| Κωδικός | Υλικό | ||
| 01 | Ανοξείδωτος χάλυβας 304 | ||
| 02 | Ανοξείδωτος χάλυβας 316L | ||
| Κωδικός | Υλικό Καλωδίου | ||
| C1 | PE | ||
| C2 | PU |
Product Highlights
Ο πομπός στάθμης νερού BH93420-III προσφέρει υψηλή ακρίβεια (έως ±0,25%) με προστασία IP68 και αντιεκρηκτική ικανότητα ExiaIICT6. Διαθέτει κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα 316L, προσαρμοσμένες επιλογές OEM και αξιόπιστη απόδοση για βιομηχανική παρακολούθηση της στάθμης υγρών σε διάφορες εφαρμογές.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.