Αισθητήρας πίεσης πομπού στάθμης υγρού από ανοξείδωτο ατσάλι 316L με στεγανότητα IP68 και έξοδο 4-20mA
Product Details
| Μοντέλο Αρ.: | BH93420-I | Σήμα εξόδου: | Αναλογικός τύπος |
|---|---|---|---|
| Διαδικασία Παραγωγής: | Γεμάτο λάδι | υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αξιολόγηση IP: | IP68 | Καθαρό βάρος: | 0,3 κιλά |
| Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L | Υλικό καλωδίου: | PE, PU, PTFE |
| Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 10m… 400m | Ακρίβεια: | ± 0,25% (τύπος) ± 0,5% (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 80 oC | Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -30 ~ 100ºC |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη: | Εξαιρετική | Βαθμολογία προστασίας: | IP67, IP68 |
| Επιλογές σήματος εξόδου: | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10/20mA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0.5 ~ 4.5V, RS485 | ||
| Επισημαίνω |
Πομπός υγρού επιπέδου 316L από ανοξείδωτο χάλυβα,IP68 ανθεκτικός σε νερό αισθητήρας επιπέδου,Μετατροπέας πίεσης εξόδου 4-20mA |
||
Product Description
- Πλήρης θήκη από ανοξείδωτο χάλυβα για διάφορα περιβάλλοντα δοκιμών
- Μέτρηση ανιχνευτή τύπου βύθισης για εύκολη εγκατάσταση
- Διαθέσιμες πολλαπλές επιλογές σήματος εξόδου
- Πιστοποίηση ανθεκτικότητας σε έκρηξη: ExiaIICT6
- Υψηλή βαθμολογία προστασίας: IP68
- Διαθέσιμο με επιλογές καλωδίων PE, PU ή PTFE
- Συμβατό με ανοξείδωτο χάλυβα 316L και μη διαβρωτικά υγρά
- Παρακολούθηση της στάθμης νερού για τα λύματα, τα βιομηχανικά ύδατα, τα δημοτικά συστήματα ύδρευσης, τις δεξαμενές, τα πηγάδια, τα ποτάμια, το θαλάσσιο νερό και τις λίμνες
- Μέτρηση του επιπέδου καυσίμου στις δεξαμενές ντίζελ και αποθήκευσης καυσίμου
| Πεδίο μέτρησης | 0~10m...400m |
| Δυνατότητα υπερφόρτωσης | ≤ 2 X της ονομαστικής περιοχής |
| Ακριβότητα @ 25oC | ±0,25% (τύπου) ±0,5% (μέγιστο) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Υστερέση | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα | ± 0,2% F.S/έτος (μέγιστο) |
| Διακυβέρνηση θερμοκρασίας μηδενικού σημείου | ±1,5% F.S. (τύπος) ±2% F.S. (μέγιστο) |
| Μεταβολή θερμοκρασίας σε πλήρη κλίμακα | ±1,5% F.Sr(τύπος) ±2% F.S. (μέγιστο) |
| Θέρμανση αντιστάθμισης | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως 80 oC |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30 έως 100 oC |
| Αντίσταση σε δονήσεις | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Υλικό στέγασης | 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό διαφράγματος | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αντίσταση μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη | Εξαιρετική |
| Αξιολόγηση προστασίας | IP67, IP68 |
| Υλικό σφραγίδας O-Ring | Καουτσούκ φθορίου |
| Βάρος | ~ 0,3Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό καλωδίων | Πολυαιθυλένιο, πολυουρεθάνιο |
| Σήμα εξόδου | Πρόσθετη τάση | Τύπος εξόδου |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 12 ~ 30VDC | 2/3/4 καλώδιο |
| 0~10/20mA | 3 καλώδια | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5 ~ 4.5V |
5VDC | |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας RS485 |
| Συστατικό | Κωδικός | Περιγραφή |
|---|---|---|
| Σειρά προϊόντων | BH93420 | Μεταδότης πίεσης |
| Πεδίο μέτρησης | 0~10m...400m | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δ1 | 24VDC |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | D2 | 5VDC |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δ3 | Άλλα |
| Σήμα εξόδου | S1 | 4~20mADC |
| Σήμα εξόδου | S2 | 1 ~ 5VDC |
| Σήμα εξόδου | S3 | 0 ~ 5VDC |
| Σήμα εξόδου | S4 | 0~10mADC |
| Σήμα εξόδου | S5 | 0~20mADC |
| Σήμα εξόδου | S6 | 0~10VDC |
| Σήμα εξόδου | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Σήμα εξόδου | S8 | RS485 |
| Τύπος πίεσης | G | Πίεση μετρητή |
| Τύπος πίεσης | Α | Απόλυτη πίεση |
| Τύπος πίεσης | S | Σφραγισμένη πίεση αναφοράς |
| Υλικό | 01 | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | 02 | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό καλωδίων | C1 | ΠΕ |
| Υλικό καλωδίων | C2 | ΠΕ |
- Ε: Ποια είναι τα χαρακτηριστικά των αισθητήρων πίεσης σας;
Α: Υψηλή ακρίβεια, αντοχή και εξαιρετικές επιδόσεις. - Ε: Μπορώ να προσαρμόσω ειδικές προδιαγραφές;
Α: Ναι, οι μηχανικοί μας μπορούν να προσαρμόσουν τα προϊόντα για να ανταποκριθούν σε συγκεκριμένες ανάγκες. - Ε: Ποια είναι η παραγωγική σας ικανότητα;
Α: Οι εγκαταστάσεις παραγωγής μας μπορούν να παράγουν έως και 30.000 πομπούς αισθητήρα πίεσης ανά μήνα. - Ε: Ποια είναι η τυπική περίοδος παράδοσης;
Α: 5-8 εργάσιμες ημέρες για τα τυποποιημένα μοντέλα. - Ε: Πώς είναι οι τιμές των προϊόντων;
Α: Ανταγωνιστικές τιμές με εκπτώσεις για τις χύδην παραγγελίες ή τους μακροπρόθεσμους συνεργάτες. - Ε: Ποια είναι η εγγύηση και η υπηρεσία μετά την πώληση;
Α: 24 μήνες εγγύηση μετά την αποστολή. Η ομάδα μας μετά την πώληση απαντά εντός 24 ωρών, με εξ αποστάσεως εντολή δικτύου υπολογιστή διαθέσιμη.
Product Highlights
Υποβρύχιος πομπός στάθμης υγρού με βαθμολογίες IP68 & ExiaIICT6. Πλήρες περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα, ακρίβεια ±0,25%, απόδοση 4-20 mA. Προσαρμόσιμα καλώδια & προδιαγραφές για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.