316L Нержавеющая сталь IP68 водонепроницаемый 4-20mA выходной датчик уровня жидкости для промышленных применений
Product Details
| Σήμα εξόδου: | Αναλογικός τύπος | υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP68 | Καθαρό βάρος: | 0,3 κιλά |
| Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L | Υλικό καλωδίου: | PE, PU, PTFE |
| Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 10m… 400m | Ακρίβεια: | ± 0,25% (τύπος) ± 0,5% (μέγιστο) |
| Επαναληψιμότητα: | ± 0,03% (τύπος) ± 0,05% FS (μέγιστο) | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 80 oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -30 ~ 100ºC | Αντίσταση μόνωσης: | > = 100mΩ@100VDC |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη: | Εξαιρετική | Τάση τροφοδοσίας: | 12 ~ 30VDC |
| Τύπος εξόδου: | σύρμα 2/3/4 | ||
| Επισημαίνω |
Πομπός υγρού επιπέδου 316L από ανοξείδωτο χάλυβα,IP68 ανθεκτικός σε νερό αισθητήρας επιπέδου,Μεταδότης πίεσης εξόδου 4-20mA |
||
Product Description
- Πλήρης θήκη από ανοξείδωτο χάλυβα κατάλληλη για διάφορα περιβάλλοντα δοκιμών
- Μέτρηση ανιχνευτή τύπου βύθισης για εύκολη εγκατάσταση
- Διαφορετικές επιλογές σήματος εξόδου
- Αξιολόγηση ανθεκτικότητας σε έκρηξη: ExiaIICT6
- Υψηλός βαθμός προστασίας: IP68
- Επιλογές καλωδίων PE ή PU
- Συμβατό με ανοξείδωτο χάλυβα 316L και μη διαβρωτικά υγρά
- Παρακολούθηση των επιπέδων νερού στα λύματα, στα βιομηχανικά και τα δημοτικά συστήματα ύδρευσης, στις δεξαμενές νερού, στα πηγάδια, στα ποτάμια, στο θαλάσσιο νερό και στις λίμνες
- Μέτρηση των επιπέδων καυσίμου στις δεξαμενές ντίζελ και καυσίμου
| Πεδίο μέτρησης | 0~10m...400m |
| Υπερφόρτωση | ≤ 2 X της ονομαστικής περιοχής |
| Ακριβότητα @ 25oC | ±0,25% (τύπου) ±0,5% (μέγιστο) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Υστερέση | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα | ± 0,2% F.S/έτος (μέγιστο) |
| Διακυβέρνηση θερμοκρασίας μηδενικού σημείου | ±1,5% F.S. (τύπος) ±2% F.S. (μέγιστο) |
| Μεταβολή θερμοκρασίας σε πλήρη κλίμακα | ±1,5% F.Sr(τύπος) ±2% F.S. (μέγιστο) |
| Θέρμανση αντιστάθμισης | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως 80 oC |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30 έως 100 oC |
| Δονήσεις | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Υλικό στέγασης | 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό διαφράγματος | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αντίσταση μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη | Εξαιρετική |
| Αξιολόγηση προστασίας | IP67, IP68 |
| Σφραγίδα O-Ring | Καουτσούκ φθορίου |
| Βάρος | ~ 0,3Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό καλωδίων | Πολυαιθυλένιο, πολυουρεθάνιο |
| Σήμα εξόδου | Πρόσθετη τάση | Τύπος εξόδου |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 12 ~ 30VDC | 2/3/4 καλώδιο |
| 0~10/20mA | 3 καλώδια | |
| 0/1 ~ 5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5 ~ 4.5V | ||
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας RS485 |
| Συστατικό | Κωδικός | Περιγραφή |
|---|---|---|
| BH93420 | Εγώ... | Μεταδότης πίεσης |
| Πεδίο μέτρησης | 0~10m...400m | |
| Δ1 | 24VDC τροφοδοσία | |
| D2 | Ηλεκτρική τροφοδοσία 5VDC | |
| Δ3 | Άλλες πηγές ρεύματος | |
| S1-S8 | Διαφορετικές επιλογές σήματος εξόδου | |
| Τύπος πίεσης | Γ/Α/Σ | Δυνάμωση αναφοράς μεθόδου/απόλυτης/σφραγισμένης |
| Υλικό | 01/02 | 304/316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό καλωδίων | C1/C2 | PE/PU |
Product Highlights
Πομπός στάθμης υγρού 24Vdc με διαβάθμιση IP68 με ανοξείδωτο χάλυβα 316L & αντοχή στη διάβρωση. Υψηλή ακρίβεια (±0,25%), αντιεκρηκτική (ExiaIICT6) και προσαρμόσιμες επιλογές για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.