316L Edelstahl IP68 wasserdichter Flüssigkeitsstandssender mit 4-20mA Ausgang für Kraftstoff- und Wasserüberwachung
Product Details
| Μοντέλο Αρ.: | BH93420-III | Σήμα εξόδου: | 4-20mA ή RS485 |
|---|---|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP68 | Καθαρό βάρος: | 0,3 κιλά |
| Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L | Ακρίβεια: | 0,25%, 0,5% |
| Υλικό καλωδίου: | PE, PU, PTFE | Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 10m… 400m |
| Τύπος πίεσης: | Πίεση μετρητή, απόλυτη πίεση, σφραγισμένη πίεση | Παραφορτώνω: | ≤ 2x βαθμολογία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 80 oC | Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -30 ~ 100ºC |
| Υλικό στέγασης: | Χυτό αλουμίνιο, 1CR18NI9TI | Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη: | Εξαιρετική |
| Αντίσταση μόνωσης: | > = 100mΩ@100VDC | ||
| Επισημαίνω |
Πομπός υγρού επιπέδου 316L από ανοξείδωτο χάλυβα,IP68 ανθεκτικός σε νερό αισθητήρας επιπέδου,Αισθητήρας στάθμης νερού εξόδου 4-20 mA |
||
Product Description
- Σχεδιασμός διαχωρισμένου τύπου για εύκολη εγκατάσταση καλωδίων και βαθμονόμηση επί τόπου
- Ενσωματωμένη οθόνη LED για καθαρές ενδείξεις
- Αξιολόγηση ανθεκτικότητας σε έκρηξη: ExiaIICT6
- Υψηλή βαθμολογία προστασίας: IP68
- Διαφορές καλωδίων: υλικά PE, PU, PTFE
- Συμβατό με 316LSS και μη διαβρωτικά υγρά
- Παρακολούθηση των επιπέδων νερού στα λύματα, στα βιομηχανικά και τα δημοτικά συστήματα ύδρευσης, στις δεξαμενές, στα πηγάδια, στα ποτάμια, στο θαλάσσιο νερό και στις λίμνες
- Παρακολούθηση του επιπέδου της δεξαμενής ντίζελ, καυσίμου και άλλου πετρελαίου
| Πεδίο μέτρησης | 0~10m...400m |
| Τύπος πίεσης | Πίεση μετρητή, απόλυτη πίεση, σφραγισμένη πίεση |
| Υπερφόρτωση | ≤ 2X ονομαστικό εύρος |
| Ακριβότητα @ 25oC | ±0,25% (τύπου) ±0,5% (μέγιστο) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Υστερέση | ±0,03% (Τυπικό) ±0,05%FS (Μεγαλύτερο) |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα | ± 0,15% F.S/έτος (μέγιστο) |
| Αλλαγή θερμοκρασίας μηδέν | ±0,01%FS/oC ((> 100KPa), ±0,02%FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Τεχνολογική μετατόπιση | ±0,01%FS/oC ((> 100KPa), ±0,02%FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Θέρμανση αντιστάθμισης | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως 80 oC |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30 έως 100 oC |
| Δονήσεις | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Σοκ | 100g |
| Υλικό στέγασης | Χυμένο αλουμίνιο, 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό διαφράγματος | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αντίσταση μόνωσης | >=100MΩ@100VDC |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη | Εξαιρετική |
| Αξιολόγηση προστασίας | Διάκριση IP68 |
| Σφραγίδα O-Ring | Καουτσούκ φθορίου |
| Βάρος | ~1,5Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό καλωδίων | Καλώδιο πολυαιθυλενίου, πολυουρεθανίου, PTFE |
| Σήμα εξόδου | Πρόσθετη τάση | Τύπος εξόδου |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 15~30VDC | 2/3/4 καλώδιο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας RS485 | 4 καλώδια |
- Διασφάλιση της συμβατότητας του μετρούμενου μέσου με τα συστατικά του προϊόντος
- Προσδιορίστε τη πυκνότητα του μετρούμενου μέσου
- Για ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές ή ραδιοσυχνότητες παρέχετε λεπτομέρειες κατά την παραγγελία
- Εγκατάσταση συσκευών προστασίας από κεραυνές και διασφάλιση της κατάλληλης γείωσης για αξιόπιστη λειτουργία
| BH93420 | Κωδικός βασικού προϊόντος |
| ΙΙΙ | Μεταδότης επιπέδου υγρού με θήκη 2088 |
| Πεδίο μέτρησης | 0~10m...400m |
| Δ1 | 24VDC τροφοδοσία |
| S1 | 4~20mADC σήμα εξόδου |
| S2 | RS485 σήμα εξόδου |
| Β5 | 2088 με οθόνη |
| Β6 | 3051Α |
| G | Πίεση μετρητή |
| Α | Απόλυτη πίεση |
| S | Σφραγισμένη πίεση αναφοράς |
| 01 | Υλικό από 304 ανοξείδωτο χάλυβα |
| 02 | Υλικό από ανοξείδωτο χάλυβα 316L |
| C1 | Υλικό καλωδίων PE |
| C2 | Υλικό καλωδίων PU |
| C3 | Υλικό καλωδίου PTFE |
Product Highlights
Ο ψηφιακός αισθητήρας στάθμης BH93420-III προσφέρει ακρίβεια ±0,25% για παρακολούθηση καυσίμου, ντίζελ και νερού. Διαθέτει προστασία IP68, αντιεκρηκτική ικανότητα ExiaIICT6 και έξοδο 4-20mA/RS485. Προσαρμοσμένα σχέδια διαθέσιμα με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα 316L.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.