BH93420-I 316L Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα IP68 Ανερόπλεκτο 4-20mA Έκδοση Υδροστατικό επίπεδο μεταδότης Μετατροπέας πίεσης
Product Details
| Μοντέλο Αρ.: | BH93420-I | Εύρος πίεσης: | Ατμοσφαιρική Πίεση |
|---|---|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας: | 0,5 γρ | Αξιολόγηση IP: | IP68 |
| Καθαρό βάρος: | 0,3 κιλά | Υλικό διαφράγματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα: | +-0,2% F.S./έτος | Θερμοκρασία λειτουργίας.: | -20 ~ 80 ℃ |
| Εξωτερική διάμετρος: | 27mm | Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 10m… 400m |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης: | ≤ 2 x της ονομαστικής περιοχής | Ακρίβεια @ 25ºC: | ± 0,25% (τύπος) ± 0,5% (μέγιστο) |
| Επαναληψιμότητα: | ± 0,03% (τύπος) ± 0,05% FS (μέγιστο) | Υστέρηση: | ± 0,03% (τύπος) ± 0,05% FS (μέγιστο) |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη: | Εξαιρετική | ||
| Επισημαίνω |
Υδροστατικός πομπός στάθμης από ανοξείδωτο χάλυβα 316L,IP68 Αδιάβροχος μετατροπέας πίεσης,4-20mA Έκδοση αισθητήρα επιπέδου υγρού |
||
Product Description
- Πλήρες περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι, κατάλληλο για διάφορα περιβάλλοντα δοκιμών
- Μέτρηση με αισθητήρα βύθισης για εύκολη εγκατάσταση
- Διαφορετικές επιλογές σήματος εξόδου
- Σήμανση αντιεκρηκτικής προστασίας: ExiaIICT6
- Υψηλός βαθμός προστασίας: IP68
- Επιλογές καλωδίου PE ή PU
- Συμβατό με 316LSS και μη διαβρωτικά υγρά
- Παρακολούθηση στάθμης νερού σε λύματα, βιομηχανικά και δημοτικά νερά, δεξαμενές νερού, πηγάδια, ποτάμια, θαλασσινό νερό και λίμνες
- Μέτρηση στάθμης καυσίμου σε δεξαμενές ντίζελ και καυσίμων
| Εύρος Μέτρησης | 0~10m…400m |
| Υπερφόρτωση | ≤ 2 X ονομαστικού εύρους |
| Ακρίβεια @ 25℃ | ±0.25% (Τυπ.) ±0.5% (Μέγ.) |
| Επαναληψιμότητα | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Υστέρηση | ±0.03% (Τυπ.) ±0.05%FS (Μέγ.) |
| Μακροπρόθεσμη Σταθερότητα | ±0.2%F.S/έτος (Μέγ.) |
| Συγκλίνουσα Σημείου Μηδέν Θερμοκρασίας | ±1.5%F.S(Τυπ.) ±2%F.S (Μέγ.) |
| Συγκλίνουσα Πλήρους Κλίμακας Θερμοκρασίας | ±1.5%F.Sr(Τυπ.) ±2%F.S (Μέγ.) |
| Θερμοκρασία Αντιστάθμισης | 0-50℃ (0-1m. 0-2m ); 0-70℃ |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~80℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30~100℃ |
| Δόνηση | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Υλικό Περιβλήματος | 1Cr18Ni9Ti |
| Υλικό Διαφράγματος | Ανοξείδωτο Ατσάλι 316L |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥100MΩ@100VDC |
| Βαθμός Αντιεκρηκτικής Προστασίας | ExiaIICT6 |
| Βαθμός Προστασίας | IP67, IP68 |
| Σφράγιση O-Ring | Φθοροελαστικό |
| Βάρος | ~0.3Kg (χωρίς καλώδιο) |
| Υλικό Καλωδίου | Πολυαιθυλένιο, Πολυουρεθάνη |
| Σήμα Εξόδου | Τάση Τροφοδοσίας | Τύπος Εξόδου |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 καλωδίων |
| 0~10/20mA | 3 καλωδίων | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας RS485 | 3.6~30V / Μπαταρία | 4 καλωδίων |
- Βεβαιωθείτε ότι το μετρούμενο μέσο είναι συμβατό με τα εξαρτήματα του προϊόντος που έρχονται σε επαφή κατά την επιλογή
- Προσδιορίστε την πυκνότητα του μετρούμενου μέσου
- Για ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές ή παρεμβολές ραδιοσυχνοτήτων, δώστε λεπτομέρειες και υποδείξτε στην παραγγελία
- Εγκαταστήστε συσκευές προστασίας από κεραυνούς στον χώρο και βεβαιωθείτε ότι το προϊόν και η τροφοδοσία είναι αξιόπιστα γειωμένα
| BH93420 | Κωδικός | Δομή Περιγράμματος | |
| I | Μετατροπέας Πίεσης | ||
| Εύρος Μέτρησης | 0~10m…400m | ||
| Κωδικός | Τροφοδοσία | ||
| D1 | 24VDC | ||
| D2 | 5VDC | ||
| D3 | Άλλο | ||
| Κωδικός | Σήμα Εξόδου | ||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC |
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC |
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 |
| Κωδικός | Τύπος Πίεσης | ||
| G | Πίεση Μετρητή | ||
| A | Απόλυτη Πίεση | ||
| S | Σφραγισμένη Πίεση Αναφοράς | ||
| Κωδικός | Υλικό | ||
| 01 | Ανοξείδωτο Ατσάλι 304 | ||
| 02 | Ανοξείδωτο Ατσάλι 316L | ||
| Κωδικός | Υλικό Καλωδίου | ||
| C1 | PE | ||
| C2 | PU |
Product Highlights
Ο πομπός υδροστατικής στάθμης BH93420-I προσφέρει ακρίβεια ±0,5%, αδιάβροχη βαθμολογία IP68 και πιστοποίηση αντιεκρηκτικής προστασίας ExiaIICT6. Η πλήρης κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα εξασφαλίζει ανθεκτικότητα σε σκληρά περιβάλλοντα. Προσαρμόσιμα σήματα εξόδου και διαθέσιμες επιλογές OEM.
19 mm Εξαγωγέας πίεσης γεμάτος λάδι Διαχυμένος μεταγωγέας πίεσης σιλικόνης Δοκιμή νερού πετρελαίου
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Νερό πετρελαίου Flush Διαφράγμα Πίεση Μεταδότης Ποτό Ψηφιακό Αισθητήρα Πίεσης Επιπέδου
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Ψηφιακός αισθητήρας πίεσης με διάφραγμα
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Διακόπτης Πίεσης Ηλεκτρικός 24VDC 4-20mA Ψηφιακός Διακόπτης Πίεσης Οθόνη LCD Ηλεκτρονικός Διακόπτης Πίεσης
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.